Участь студентів спеціальності 073 Менеджмент у Global Money Week 2021

В рамках діяльності центру функціонального менеджменту кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління студенти IІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент Рикало Валерія та Заплавний Денис впродовж тижня онлайн-заходів Національного банку Global Money Week долучилися до низки вебінарів НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо” (22 березня 2021 р.), “Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності” (23 березня 2021 р.), “Лайфхаки з платіжної безпеки” (24 березня 2021 р.). В рамках цих заходів студенти дізналися про: особливості діяльності НБУ та його ключові функції, трансформаційні зміни за роки незалежності та познайомляться з основними стратегічними напрямами подальшого розвитку НБУ у розвитку монетарної політики в Україні, передумови переходу НБУ до режиму інфляційного таргетування та особливості збереження цінової стабільності в часи глобальної невизначеності як не потрапити на гачок шахраїв, навчяться безпечно купувати онлайн, розпізнавати види та сценарії платіжного шахрайства.