Участь кафедри управління у Міжнародній онлайн-конференції зі штучного інтелекту та сталих інформаційних технологій для розумних міст (Університет Гутама Будди, Індія)

22 – 23 березня відбулася Міжнародна онлайн- конференція зі штучного інтелекту та сталих інформаційних технологій для розумних міст (Університет Гутама Будди, Індія) - International Conference on Artificial Intelligence and Sustainable Computing for Smart Cities.

На цьому міжнародному заході  Факультет інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка представили  завідувач кафедри управління – Ільїч Людмила Миколаївна та професор кафедри управління Світлана Миколаївна Кожем’якіна. Професори кафедри управління презентували модель прогнозування продуктивності праці в нематеріальній сфері.

Результати наукових досліджень Ільїч Л.М та Кожем’якіної С.М. були високо оцінені учасниками міжнародної онлайн-конференції.