Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей!

Щиро вітаємо студентку 3 курсу спеціальності 051 Економіка Шемчук Катерину Романівну з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей. Конкурсна наукова робота Шемчук Катерини на тему «Розвиток безвідходних технологій в Україні» присвячена дослідженню стану та розвитку технологій циркулярної економіки в Україні, а саме безвідходних та маловідходних технологій. За результатами роботи опублікована стаття у «Європейському науковому журналі економічних та фахових інновацій». Конкурсна робота Шемчук Катерини була нагороджена дипломом ІІІ ступеня на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», який відбувся 23-24 квітня 2021 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

Щиро вітаємо Шемчук Катерину та її наукового керівника доктора економічних наук, професора Лойко Валерію Вікторівну з перемогою та бажаємо наступних наукових здобутків!