Студенти-менеджери успішно склали тест з цифрової грамотності на освітній платформі "Дія. Цифрова освіта"

У квітні-травні 2021 року в рамках діяльності центру Функціонального менеджменту кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління в ході вивчення навчальної дисципліни “Інформаційне забезпечення системи управління підприємством” студенти IІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент пройшли національний тест Цифрограм на цифрову грамотність, що доступний на українському електронному сервісі державних послуг Дія, розробленого Міністерством цифрової трансформації України.
Після складання національного тесту на цифрову грамотність кожен студент отримав сертифікат, що підтверджує їх цифрові навички та знання в сфері використання сучасних цифрових технологій. Отриманий сертифікат студенти можуть використати в майбутньому на сайтах пошуку роботи. Підтвердження високого рівня цифрової грамотності підсилить резюме та підвищить шанси на працевлаштування.