VІIІ Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2021»

Навесні цього року відбувся VІIІ Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2021». Це дистанційне змагання з управління компанією.  Щороку його учасники можуть відчути себе бізнесменами, завдяки середовищі комп'ютерної програми бізнес-симуляція ViAL+.

Цього року від ФІТУ в конкурсі взяла участь студент І курсу  спеціальності Економіка міста. Урбаністика – Любов Пашиніна, під керівництвом професора кафедри фінансів та економіки Наталії Миколаївни Краус, яка будучи керівником Центру компетенцій провайдингу інновацій та цифрового підприємництва, надавала систематичну консультаційну підтримку студенці. Їй вдалося пройти до півфіналу конкурсу та віртуально створити своє власне виробництво молочних продуктів. ВІТАЄМО нашу студентку з набуттям нових цифрових бізнес компетенцій та бажаємо нових подальших навчально-наукових звершень Пашиніній Любові.