ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ - 2021: ІІІ КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ “ФАБРИКА БІЗНЕС-ІДЕЙ ТА СТАРТАПІВ”

24052021_1051.png

Ідеї – це капітали,

з яких має відсотки лише талант

(Антуа Рівароль)

19 травня 2021 року у рамках Фестивалю науки з ініціативи науково-педагогічного складу кафедри управління (на базі роботи Центру функціонального менеджменту) і кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління (в рамках роботи Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва) відбувся ІІІ Конкурс інноваційних проєктів “Фабрика бізнес-ідей та стартапів” для студентів спеціальностей 051 Економіка та 073 Менеджмент.

Участь у Конкурсі взяли студенти Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка та Економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Проєкти на конкурс учасники готували протягом декількох місяців. 19 травня було представлено 9 індивідуальних та колективних проєктів, бізнес-ідей:

1. The OnionProject (Бейлах Вадим, Шевченко Артем), Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник: к.е.н, доцент Краус Катерина Миколаївна);

2. Бізнес-проєкт “Компанія з озеленення “Зеленсвіт” (Унгуляк Олег), студент Економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (науковий керівник: к.е.н. Кузьмук Ігор Ярославович);

3. Антикафе з котами “Це не кіт” (Олешко Альона), студентка Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник: д.е.н., доцент Краус Наталія Миколаївна);

4. Healthy Good Food (Бобоша Яна, Фесенко Валентина), студентки Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник: к.е.н, доцент Краус Катерина Миколаївна);

5. Бізнес-проєкт “Створення мобільної кав’ярні” (Ільчук Олександр), студент Економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (науковий керівник: к.е.н. Тетяна Романівна Заволічна);

6. Tea vs Crêpes Чайний салон (Пашиніна Любов), студентка Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник: д.е.н., доцент Краус Наталія Миколаївна).

7. Інтернет-магазин з продажу ігор (Ісаєва Віра, Мельніченко Павло), студенти Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник: к.е.н, доцент Краус Катерина Миколаївна);

8. Фірма з виробництва і продажу оптики та інших засобів для зору та очей “NeoVisAx (Поліщук Ганна, Ожиганов Дмитро), студенти Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник: д.е.н., доцент Краус Наталія Миколаївна);

9. Готель для тварин “Hotel for pets (Коваль Вікторія, Матюк Тетяна), студентки спеціальності Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (науковий керівник: д.е.н., доцент Краус Наталія Миколаївна).

Членами експертної комісії конкурсу на кращу та актуальну інноваційну ідею стали:

• Ільїч Людмила Миколаївна, завідувач кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, д.е.н., доцент;
  • Сосновська Ольга Олександрівна, завідувач кафедри фінансів та управління Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, д.е.н., доцент;
  • Краус Наталія Миколаївна, професор кафедри фінансів та управління Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, д.е.н., доцент;
  • Поченчук Галина Михайлівна, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, д.е.н., доцент;
  • Краус Катерина Миколаївна, доцент кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.е.н., доцент.

Оцінювали проєкти за такими критеріями як: актуальність, інноваційність, економічна ефективність, його соціальна і екологічна орієнтація, якість підготовленої презентації, ораторська майстерність, рівень представлення студентом свого авторського доробку та аргументованість, повнота відповідей на поставленні додаткові питання.

За результатами роботи студентів на Фабриці бізнес-ідей та представлення індивідуальних та колективних інноваційних проєктів, що відбулося 19 травня 2021 року, членами експертної комісії було названо переможців:

І місце – Бізнес-проєкт “Створення мобільної кав’ярні” (Ільчук Олександр)

ІІ місце – Фірма з виробництва і продажу оптики та інших засобів для зору та очей “NeoVisAx” (Поліщук Ганна, Ожиганов Дмитро)

ІІІ місце – The “Onion” Project (Бейлах Вадим, Шевченко Артем)

Вітаємо переможців ІІІ Конкурсу інноваційних проєктів “Фабрика бізнес-ідей та стартапів” та бажаємо нашій перспективній молоді реалізувати презентовані на конкурсі свої бізнес-ідеї!

Ідеї переможців – непереможні

(Андрій Коваль)