Участь у 27 Pitch Day Українського Фонду Стартапів

11 червня 2021 року в рамках роботи Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва та в реалізації грантового проєкту “Навчання цифровому підприємництву”, команда проєкту у складі професора кафедри фінансів та економіки Краус Наталі Миколаївни, доцента кафедри управління Штепи Олени Валентинівни та доцента Краус Катерини Миколаївни, відвідали 27 Pitch Day організований Українським Фондом Стартапів у UNIT.CITY.

На заході було представлено 12 стартапів на стадії pre-seed, розробники яких змагались за грант розміром 25 000 доларів. Хто ж вони?

• Додаток відстеження замовлень та їх маршрутів в реальному часі (Львів).
  • Avocado AI. B2B SaaS, який використовує математичні моделі для аналізу та пердбачення попиту на страви та формування оптимального замовлення інгредієнтів для закладу (Київ).
  • Мобільний додатку з самостійними екскурсіями містом для туристів та місцевих (Київ).
  • Інноваційні окуляри на 3D принтері з можливістю кастомізації та унікальною технологією кріплення дужок (Київ).
  • Комплексне рішення для ведення приватного коучингового бізнесу онлайн (Київ).
  • Sport Platform. Онлайн фітнес клуб (Київ).
  • Інтерактивна медіа платформа для створення авторського 3D-анімаційного контенту, стрімінгу та соціальної взаємодії у VR середовищі (Київ).
  • БКТ. Триколісний електричний транспортний засіб в рамному герметичному кузові з опалювачем салону (Київ).
  • Система контролю наявності товару на полицях магазину фуд-рітейлу (Київ).
  • Energy Absorbing Breakwater. Повністю автономний пристрій для перетворення енергії морських хвиль в опріснення води та генерацію електроенергії (Дніпро).
  • Сервіс з примірки взуття он-лайн для рітейлів та виробників взуття. Базуючись на фото стоп покупця, наш сервіс визначає параметри та підбирає для них найбільш комфортне взуття (Київ).
  • Journey through the Solar System. Серія пізнавально – художніх книг із доповненою реальністю (AR), що висвітлює тему Сонячної системи та космосу в цілому (Київ).

Останні кілька років називають «ерою стартапів». Світ стрімко змінюється, технології з’являються, розвиваються, змінюють одна одну – те, що було проривом кілька років тому стає буденною річчю, ринок же постійно потребує все нових і нових ідей, рішень, винаходів. В таких умовах навіть провідні технологічні гіганти не встигають задовольняти попит, що зростає, cаме тому останні роки бум стартапів не зупиняється. Проте не кожному з таких проєктів вдається стати не те, що новим проривом нашого часу, а хоча б проіснувати декілька років.

Ось такий нелегкий шлях до цифрового підприємництва!