Практичні заняття у Центрі муніципальної економіки

29 квітня 2021 р. в рамках вивчення дисципліни Економіка міста студентами 3 курсу спеціальності 051 Економіка проведено практичне заняття у Центрі муніципальної економіки (керівник д.е.н., професор Валерія Лойко). Метою створення Центру компетентностей є дослідження явищ та процесів, які відбуваються в економіці міста та оволодіння практичними навичками проведення економічних розрахунків при розробці проєктів для міста. Навчання в центрі забезпечує формування навичок економічної грамотності, сприяє розвитку сучасного мислення, акцентує увагу на розв’язанні проблем міста та бачення перспектив розвитку міст.

Практичне заняття було присвячено обговоренню проблем розвитку міст в Україні. Студентами було проаналізовано та представлено результати роботи за такими актуальними питаннями, як розвиток промислових міст України в ХІХ ст. (Кравцов Євген), акцент на екологізацію міста при розробці моделі стратегічного планування міського розвитку (Золотоверха Анастасія), характеристика нових міст, які не знайшли підтримки у населення для подальшого проживання (Чередниченко Анастасія), вплив глобалізації на розвиток міст (Буждиган Катерина), характеристика інфраструктури міста (Іваницький Богдан), особливості роботи міського транспорту (Дідик Валерія), особливості роботи міських комунальних підприємств (Волик Ольга).

Обговорення виступів було присвячено проблемам та прогнозам подальшого розвитку міст України та, зокрема, міста  Києва.