Гарант програми "Менеджмент організацій" Акіліна О.В. прийняла участь у щорічний конференції «Uni-Biz Bridge-7»

Доцент кафедри управління, Акіліна Олена Володимирівна, прийняла участь у щорічній  конференції «Uni-Biz Bridge» від нашого надійного партнера – компанії UGEN, що реалізує ідеї співпраці бізнеса й університетів задля покращення якості освіти.  Зазначений захід протягом двох днів (26-27 серпня 2021 р.) відбувся в online форматі, а в заключний день 28 серпня - в offline. Під час цієї частини заходу відбулося найцікавіше – презентація від компаній даних для розробки кейсів та командний брейншторм з їх створення. Кейс, розроблений командою, до складу якої входила Акіліна О.В., - визнаний найкращим. Це був результат синергії науково-педагогічних працівників економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Київського університету імені Бориса Грінченка та Європейського університету. Дякуємо нашого улюбленого партнера – UGEN та колег з інших університетів за обмін досвідом та чудову співпрацю!

Посилання на кейс: https://www.canva.com/design/DAEoY9qhy1Y/_YIewHcbLXa7ODWI7vyjGQ/view?utm_content=DAEoY9qhy1Y&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=viewer