Практичні заняття у Центрі банківських та фінансових послуг

18 жовтня 2021 року в рамках роботи Центру «Банківських та фінансових послуг» д.е.н., професором кафедри фінансів та економіки Житарьом Максимом Олеговичем було проведено практичне заняття у формі Кейс-методу з дисципліни «Банківський менеджмент» для здобувачів вищої освіти групи ФіКб-1-19-4.0д.

Студенти були поділені на три групи «Фахівці по роботі з клієнтами», «Керівники регіонального розвитку» та «Начальники управління з розвитку бізнесу», кожна з яких запропонувала свої ініціативи для виходу банку з кризи і докладні кроки для їх досягнення, а також презентувала себе таким чином, щоб залишитись працювати на своїй посади або ж просунутися кар’єрними сходами.

На завершення, студенти вирішили, що вони все ж такі одна, міцна, єдина команда професіоналів. За допомогою методу «енерджайзерів», які часто використовуються в освітньому процесі, виголосили гасло своєї команди.