Гостьова лекція “Цифрове майбутнє фінансів в Україні й світі”

27 жовтня 2021 року для студентів, аспірантів та викладачів Факультету інформаційних технологій та управління відбувалась гостьова лекція на тему «Цифрове майбутнє фінансів в Україні й світі», організована Кафедрою фінансів та економіки. Спікер – Радж Делік, крипто-ентузіаст, експерт по онлайн-інвестиціям, засновник консалтингової компанії «Crypto Finance».

У ході лекції відбулась дискусія щодо таких актуальних питань як легалізація криптовалюти в Україні, можливості для держави та громадян, кібербезпека персональних даних у цифровому світі, інтеграція віртуальних активів як платіжного засобу для бізнесу, стратегії інвестування в криптовалюти. Інтерактивний формат проведення лекції сприяв активній дискусії, обговоренню актуальних питань та отриманню цікавого досвіду управління особистими фінансами.

Можна забезпечити аудиторію на 100 осіб, але втримати її увагу протягом 2-х годин спілкування – це справжня якість! Нашому спікеру це легко вдалось.

Щиро дякуємо #RajDelik за Ваш внесок у формування професійного потенціалу нашої молоді та майбутніх фахівців!

#РАДЖДЕЛІК #КФЕ #НАШІСТУДЕНТИНАЙКРАЩІ #СТВОРЮЄМОКРАЩЕМАЙБУТНЄ #КРИПТОВАЛЮТА