Студентка-менеджер на Leaders Day

5 вересня 2021 року компанією UGEN, було реалізовано захід для студентів-лідерів – Leaders DayЦе був одноденний офлайн проєкт, створений для активних студентів, які прагнуть спробувати свої навички в реальних кейсах. У зазначений проєкт було відібрано 50 найкращих активістів, серед яких Таїсію Павленко, студентку 2 курсу спеціальності Менеджмент. Протягом дня учасники отримали поради від компаній щодо проджект менеджменту у форматі лекцій:

• Genesis: «Підготовка заходів. Чек-лист планування та реалізації успішного івенту»;
  • ·KPMG: «Фінансове планування і фандрайзинг для реалізації студентських ініціатив. Де шукати точки дотику із потенціним партнером? Які є «must have» при підготовці комерційних пропозицій?»;
  • · ПроКредит Банк: «Як подолати страх у комунікації: від холодного дзвінка до бізнес-зустрічі»;
  • PepsiCo «Як запітчити ідею перед командою, партнерами й інвесторами».

Далі відбулася командна робота над кейс-проєктами та пітчинг проєктів. За результатами визначення переможців Таїсія Павленко отримала приз та стажування в німецькому банку ProCreditBank на 3 місяці. На даний час стажування успішно підходить до завершення.

Пишаємося нашою студенткою та дякуємо компанії UGEN за надані можливості!