Вчитися тільки у кращих: ВЕБІНАР «ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРТАПОМ»

"Якщо Ви хочете досягти успіху ваше серце повинно бути у вашому бізнесі, а ваш бізнес повинен бути у вашому серці"

Томас Дж. Уотсон, екс-президент IBM.

Саме під таким гаслом 04 листопада 2021 р. відбулася наша зустріч із співзасновником joberz.com.ua Олександром Соколовим на вебінарі «ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРТАПОМ», організованою к.е.н., доц., доцентом кафедри фінансів та економіки Оксаною Казак у рамках реалізації ініціативи «Підприємницький університет» від #YEP на Факультеті інформаційних технологій та управління. Участь у вебінарі взяли не лише слухачі нашого вибіркового курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», але й викладачі й здобувачі ЗВО з усієї України, зокрема #ВолинськийнаціональнийуніверситетіменіЛесіУкраїнки, #Гадяцькийфаховийколеджкультуриімистецтв, #ДержавнийУніверситетЖитомирськаполітехніка, #ДніпровськийнаціональнийуніверситетімОлесяГончара, #ПолтавськийнаціональнийпедагогічнийуніверситетіменіВГКороленка.

Надзвичайним для учасників став контент зустрічі, під час якої вони не лише дізналися про реальні практики створення й розвитку власного стартап проєкту, отримали реальні інсайти та корисні поради щодо початку власної справи, практичні лайфхаки та мотивуючі поради фаундерам початківцям, але й познайомилися з надзвичайно прогресивною молодіжною джоб-платформою нового покоління #JOBERZ, яка вирішує проблему першого працевлаштування та дає можливість знайти роботу до душі за своїми знаннями, вміннями та особистими якостями, не маючи досвіду роботи.

Дякуємо усім учасникам за ваші відгуки – вони підтверджують правильний напрямок обраного нами курсу у напрямку #РОЗВИТОКСТУДЕНТСЬКОГОПІДПРИЄМНИЦТВА та є надзвичайними мотиваторами для прогресивного розвитку та організації подібних івентів у майбутньому!

Цікавлять деталі?! – шукайте відео зустрічі на ФБ сторінці Кафедри фінансів та економіки Університету Грінченка!

#ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ #ФІНЕК #СТАРТАПУНІВЕР #ФІТУКУБГ #АВАНГАРДГРІНЧЕНКА