Участь професора кафедри управління Звонаря В.П. у І етапі Міжнародної програми лідерства служіння (International Servant Leadership Program)

Професор кафедри управління В.П. Звонар протягом жовтня – листопада 2021 року став учасником першого етапу Міжнародної програми лідерства служіння (International Servant Leadership Program). Основна мета програми – ознайомити фахівців з принципами лідерства як служіння, навчити застосовувати їх у житті, продемонструвати на прикладах як працює ця ідея, втілити у життя проект з лідерства. Учасниками програми стали студенти та викладачі з різних куточків світу, зокрема з США, Казахстану, Філіппін, Нігерії, Тайланду, Китаю тощо. Звонар В.П. успішно завершив курс першого етапу «Introduction to Principles of Servant Leadership», при цьому асистуючи авторам та організаторам International Servant Leadership Program як фасилітатор.

Сертифікат