Зустріч студентів спеціальності 051 Економіка з працівниками компанії ДТЕК м. Київ

24 листопада 2021 р. В рамках першого Національного тижня молоді в компаніях  "Job Shadowing Week" проведена зустріч  студентів спеціальності 051 Економіка з працівниками компанії ДТЕК м. Київ. Представник економічної служби компанії Олександр Муліков розповів про роботу компанії, про діяльність економічної служби, які задачі вирішують економісти, як приймаються управлінські рішення в компанії на основі економічних розрахунків, про соціальну відповідальність компанії при прийнятті рішень. Олександр Муліков розповів які питання вирішує компанія для мешканців міста Києва.

Студентів цікавили питання: «Знання з яких навчальних дисциплін найбільше знадобились у практичній роботі?», «Які soft skills потрібно сформувати у собі як майбутнього фахівця?», «Яке нематеріальне заохочення працівників існує в компанії?». Зустріч відбувалась у конструктивному форматі з пропозицією подальших зустрічей студентів із фахівцями-практиками.