Участь у круглому столі: «Дуальна освіта: нова якість кадрового потенціалу для бізнесу. Перспективи розвитку. Досвід КНУ імені Тараса Шевченка»

26 листопада відбулось засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України у формі круглого столу на тему: “Дуальна освіта: нова якість кадрового потенціалу для бізнесу. Перспективи розвитку. Досвід КНУ імені Тараса Шевченка”. Захід відвідали декан Факультету інформаційних технологій та управління Алла Михацька, завідувач кафедри фінансів та економіки Ольга Сосновська, професор кафедри фінансів та економіки Наталя Ушенко.

Метою проведення заходу було ознайомлення членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців, роботодавців, науковців з пропозиціями та досвідом щодо дуальної системи підготовки кадрів в КНУ імені Тараса Шевченка.

Учасники засідання (члени Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України, лідери всеукраїнських та регіональних об`єднань підприємців і роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій, підприємці, науковці, фахівці аналітичних центрів, ЗМІ) обговорили питання та перспективи розвитку дуальної освіти в Україні, а також досвід щодо дуальної освіти в КНУ імені Тараса Шевченка.

З вітальним словом виступили голова Комітету, перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Вячеслав Биковець; д.е.н., професор, декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анжела Ігнатюк; д.е.н., професор, завідувачка кафедри економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Филюк Галина.

Доповідачі засідання приділили значну увагу особливостям та перспективам розвитку дуальної освіти в Україні, а також поділились досвідом щодо дуальної системи підготовки кадрів в КНУ імені Тараса Шевченка:

Лариса Шаульська, д.е.н., професор кафедри економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Вячеслав Купрій, асоційований партнер Компанії EY Ukraine;

Алла Чайковська, Міністерство освіти і науки України, Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти;

Олена Давліканова, проектний координатор Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні

Юрій Єхануров, президент Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України;

Галина Филюк, д.е.н., професор, завідувачка кафедри економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Обговорення досвіду Київського національного університету імені Тараса Шевченка щодо впровадження дуальної освіти та поради досвідченої спільноти експертів є важливим кроком до пошуку дуально-ідеальної освіти як запоруки існування сучасного закладу освіти!