1 грудня 2021 року в рамках Грінченківської декади відбувся ІІІ Конкурс інноваційних бізнес-ідей та проєктів “Бої стартапів: інновації та управління ними”

Результатом активної роботи студентів Факультету інформаційних технологій та управління в Центрах компетентностей, а саме Центру функціонального менеджменту (кафедри управління ФІТУ, Краус К.М.) і Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів та економіки ФІТУ, керівник Краус Н.М.) став захист студентських бізнес-проєктів на ІІІ Конкурсі інноваційних бізнес-ідей та проєктів “Бої стартапів: інновації та управління ними”. Серед учасників конкурсу були як студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, так і запрошені гості з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Цьогоріч у конкурсі прийняло участь 6 проєктів:

1) “Інноваційний застосунок BERES” (студенти спеціальності Економіка Київського університету імені Бориса Грінченка Д. Ожиганов, Г. Поліщук, Л. Пашиніна) – І місце

2) Light at night – тематичний сайт” (студенти спеціальності Менеджмент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича А. Вельц, С. Скрипа) – ІІ місце

3) “Grinchenko Virtual University мобільний додаток для грінченківців та гостей Університету” (студенти спеціальності Комп’ютерні науки Київського університету імені Бориса Грінченка Г. Криволапов, А. Старцев, Р. Мирошниченко) – ІІІ місце

4) “BEZ NAZVY – житлове містечко” (студенти спеціальності Економіка Київського університету імені Бориса Грінченка А. Олешко, М. Давидов) – Проєкт очима студентів

5) “KINGДОМ – коворкінг для студентів міста Чернівці” (студентка спеціальності Менеджмент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича В. Мажар)

6) “Електронний стіл-меню” (студенти спеціальності Економіка Київського університету імені Бориса Грінченка О. Курочка, В. Коваль, Т. Матюк)

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових креативних ідей і перемог!