UGEN Challenge Audit

Студенти-менеджери прийняли участь в UGEN Challenge Audit. Підсумком даного заходу став оффлайн-квест на перевірку soft skills, який був організований 27 листопада на базі бібліотеки імені Максимовича. На ньому була представлена збірна команда:
Світлана Литвиненко – 4 курс спеціальності «Менеджмент»; Таїсія Павленко, Анастасія Приймачек, Вікторія Іваненко – 2 курс спеціальності «Менеджмент»; Олексій Іванченко – 1 курс спеціальності «Менеджмент» та Олександр Хижняк – голова івент-департаменту ради студентського самоврядування ФІТУ.

Наша команда отримала 2 місце та черговий раз підтвердила, що на ОПП «Менеджмент організацій» серйозна увага приділяється формуванню soft skills, особливо це стосується командної роботи, гарних комунікаційних навичок, креативності та вміння продукувати ідеї.
Вітаємо наших студентів, дякуємо студсамоврядуванню ФІТУ за підтримку, й окрема подяка HR бренд агенції UGEN за надані можливості посилення практикоорієнтованого навчання наших студентів.