8 грудня 2021 року студенти спеціальності 073 Менеджмент виступили з доповідями на ІІІ круглому столі “DOING BUSINESS DIGITALLY”

В рамках роботи Центру функціонального менеджменту кафедри управління та реалізації міжнародного проєкту «Teaching Digital Entrepreneurship» (Еразмус+ КА203 «Стратегічне партнерство») на Факультеті інформаційних технологій та управління, доценти кафедри – Катерина Миколаївна Краус та Олена Валентинівна Штепа, підготували з виступами студентів спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) рівня.

8 грудня 2021 року студенти долучилися до обговорення питань цифровізації бізнесу в Україні та світі на круглому столі “Doing Business Digitally(англійською мовою), що проводився на кафедрі фінансів та економіки ФІТУ Київського університету імені Бориса Грінченка. Виступи англійською мовою презентували такі студенти-менеджери:

1. Digitalization in tourism (P. Holub, O. Shtepa);
  2. The influence of digital economy on different aspects of human life (Rosokhatska, K. Kraus);
  3. Digitalization of business in the context of global challenges (I. Voloshynenko, OShtepa);
  4. “Hard” and “soft” digital infrastructure ( Kyrychenko, K. Kraus).

Дякуємо студентам за ініціативність та креативність! Нових наукових звершень!