Студенти ІІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент зайняли 2 місце в онлайн-грі Democracy Game

20 січня 2022 року студенти ІІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент в рамках діяльності Центру функціонального менеджменту кафедри управління факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом к.е.н., доцента Краус Катерини Миколаївни прийняли участь та зайняли 2 місце в онлайн-грі Democracy Game від команди Klitschko Foundation.

Democracy Game – це онлайн-гра для молоді, що проходила у ІІІ етапи та включала в себе 12 питань. Ініціатива реалізована у форматі онлайн-гри на платформі Open Quiz разом з прямою трансляцією на платформі YouTube. Всього в онлайн-грі прийняло участь 19 команд. До складу команди “Top team студентів-менеджерів групи Мб-1-20-1.4д увійшли Росохацька Марина, Моцель Марина, Бобер Ангеліна, Приймачек Анастасія та Оленєв Володимир.

Вітаємо учасників, дякуємо за проявлену ініціативу та бажаємо подальших перемог!