Продовжується плідна науково-освітня міжнародна співпраця професорсько-викладацького складу ФІТУ

В рамках роботи Центру функціонального менеджменту (кафедри управління ФІТУ, в особах Краус Катерини Миколаївни та Штепи Олени Валентинівни) та Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів та економіки ФІТУ, в особі Краус Наталії Миколаївни) працівниками факультету продовжує здійснюватися реалізація грантового проєкту «Teaching Digital Entrepreneurship». 28 січня 2022 року проведено планову робочу зустріч з партнерами щодо підбиття підсумків другого етапу проєкту (опубліковано два інтелектуальні продукти) та обговорено реалізацію третього етапу проєкту – робота над силабусами, презентаційним матеріалом за темами навчального посібника з цифрового бізнесу. Обговорили й представлення практичних кейсів з цифрового підприємництва. На зустрічі були присутніми представники наукової спільноти від апліканта (Краківський економічний університет, Польща) та партнерів: Університет Хаєн, Іспанія; Університет Фоджа, Італія; Неополітанський університет, Італія; Університет Салерно, Італія; Віденський економічний університет, Австрія.
Бажаємо команді проєкту успіхів та подальших наукових звершень!