Продовжується плідна науково-освітня міжнародна співпраця професорсько-викладацького складу ФІТУ 8 квітня

Попри військовий стан в нашій країні, колектив ФІТУ продовжує працювати над реалізацією грантового проєкту «Teaching Digital Entrepreneurship» в рамках роботи Центру функціонального менеджменту (кафедри управління ФІТУ, в особах Краус К.М. та Штепа О.В.) та Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів та економіки ФІТУ, в особі Краус Н.М.). 8 квітня 2022 року було проведено планову роботу зустріч з партнерами щодо реалізації четвертого етапу проєкту (робота над силабусами та презентаційним матеріалом курсу) й обговорено наповнення курсу інформативними практичними матеріалами з цифрового бізнесу. Обговорили також представлення практичних кейсів з цифрового підприємництва.

На зустрічі були присутніми представники наукової спільноти від апліканта (Краківський економічний університет, Польща) та партнерів, а саме: Університет Хаєн, Іспанія; Університет Фоджа, Італія; Неополітанський університет, Італія; Університет Салерно, Італія; Віденський економічний університет, Австрія. Партнери висловили свої співчуття, щодо війни росії в Україні та своє захоплення мужністю українських захисників та захисниць у війні проти рф.

Бажаємо команді проєкту успіхів та подальших наукових звершень! Нашій рідній Україні – ПЕРЕМОГИ!