Гостьова лекція Ксенії Житомирської, співзасновниці BlocksoftLab та криптовалютного гаманця Trustee (trusteeglobal.com)

7 квітня на Факультеті інформаційних технологій та управління пройшла перша з чотирьох гостьових лекцій в рамках вибіркової дисципліни «Криптоекономіка» для студентів 2 курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент».

В режимі онлайн blockchain-розробниця та співзасновниця Trustee Wallet Ксенія Житомирська

провела одну з чотирьох запланованих лекцій на тему «Вступ до криптономіки та смартконтрактів».

Курс лекцій, який поділений на 4 частини, передбачає розбір наступних тем:

1) Вступ до блокчейну, Ethereum, Bitcoin, Solana, Polkadot та інші децентралізовані платформи, практика написання смартконтрактів та реалізаціїя найпростіших транзакцій на блокчейнах, web3, Metamask.

2) NFT – продукт, платформи, маркетплейси, стандарти ERC (721, 1155), Opensea, ipfs, opensea, delegated calls.

3) DEX, uniswap, 1inch, арбитражні боти

4) Сrosschains, metavers, DAO

Ксенія поділась своїми знаннями та досвідом зі студентами та запрошеними гостями, розказала про особливості смартконтрактів та розробки децентралізованих додатків (Dapps), можливості та сфери її використання. Навела приклади програм та проектів, реалізованих на блокчейн-платформах та проектів, що використовують технологію розумних контрактів, провівши практичний кейс, який це наочно показує.