Участь викладачів Факультету в Міжнародній конференції XIV International Conference on Mathematics, Science and Technology Education (ICon-MaSTEd 2022)

19 – 20 травня 2022 р. професори факультету Лілія Гриневич (кафедра управління) і Володимир Прошкін (кафедра комп’ютерних наук і математики) спільно с представниками Педагогічного інституту взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «ICon-MaSTEd 2022», яка проходила в онлайн форматі.

Конференція є традиційним науково-практичним міжнародним заходом, що об’єднує учених, педагогів, практиків з різних країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері природничо-математичної освіти, впровадженні STEM-освіти, використанні цифрових технологій у процесі навчання.

Науковці нашого Факультету представили доповіді на теми: «Improving the quality of mathematical education of pupils: diagnostics and analytics», «STEM education in the context of improving the science and mathematics literacy of pupils».

За результатами конференції буде видано збірник, що індексується у НБД Scopus.