Продовжується плідна науково-освітня міжнародна співпраця професорсько-викладацького складу ФІТУ 30.05.2022

Колектив ФІТУ продовжує працювати над реалізацією грантового проєкту «Teaching Digital Entrepreneurship» в рамках роботи Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів та економіки ФІТУ, в особі Краус Н.М.) та Центру функціонального менеджменту (кафедри управління ФІТУ, в особах Краус К.М. та Штепа О.В.). 30 травня 2022 року було проведено планову роботу зустріч з партнерами роботи над силабусами та презентаційним матеріалом курсу й обговорено наповнення курсу інформативними практичними матеріалами з цифрового підприємництва. Обговорили також представлення практичних кейсів на найближчій робочій зустрічі. Бажаємо команді проєкту нових наукових здобутків!