Вітаємо з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка»

Щиро вітаємо студенток 2 курсу спеціальності Економіка Любов Пашиніну та Курочку Олександру з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт. Конкурсна наукова робота на тему «Критерії забезпечення соціально-економічної безпеки мешканців міста в умовах мирного та воєнного часу» отримала диплом 3 ступеня серед 166 робіт, які надійшли на конкурс. Конкурс проводився з метою інтеграції України у європейський освітньо-науковий простір, підвищення інноваційної активності студентів, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді. Організаторами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт виступили: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Вища школа менеджменту інформаційних систем ISMA (Латвія), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблинська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща), Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

Щиро вітаємо Любов Пашиніну та Олександру Курочку та їх наукового керівника доктора економічних наук, професора Лойко Валерію Вікторівну з перемогою та бажаємо наступних наукових здобутків!