Студенти-менеджери на UGEN: HR Brand Day

16 червня 2022 року в рамках роботи Центра основ управління доцент кафедри управління, Акіліна О.В., та студенти спеціальності Менеджмент, відвідали захід від наших партнерів НR-бренд агенції UGEN - UGEN: HR Brand Day.

Зазначений захід був корисним як для викладачів, так і для студентів, які цікавляться питаннями управління персоналом.

Особливо цікавими були:

• Презентація результатів опитування «Очікування від роботодавця у 2022 році».
  • Дискусія навколо питання: що з Employer Brand під час війни та після перемоги: що відновиться у звичному форматі, а що змінилось назавжди?
  • Поради про підтримку Employer Brand з мінімальним бюджетом, та як утримати й розвивати впізнаваність компанії в умовах війни.
  • Розмірковування над темою: чому «лідерство» втрачає тренд як навичка серед junior-ів та які цінності набувають сенсу й популярності.