Зустріч учасників міжнародного проєкту “Teaching Digital Entrepreneurship (TED)” в рамках 5-6 етапів роботи

2 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники Факультету економіки та управління (Краус Н.М., д.е.н., професорка кафедри фінансів; Краус К.М., к.е.н., доцентка кафедри управління; Штепа О.В., к.е.н., доцентка кафедри управління) продовжили роботу над реалізацією грантового проєкту “Teaching Digital Entrepreneurship”. На зустрічі в ході обговорення з партнерами (Краківський економічний університет, Польща; Університет Хаєн, Іспанія; Університет Фоджа, Італія; Неополітанський університет, Італія; Університет Салерно, Італія; Віденський економічний університет, Австрія) було затверджено план роботи Навчального воркшопу 1, в межах якого планується представлення презентаційних матеріалів та їх рецензування. Бажаємо подальших наукових успіхів колективу Факультету економіки та управління!