Підсумки другої половини 2021-2022 н.р. щодо ОПП «Менеджмент організацій»

Підводимо підсумки другої половини 2021-2022 н.р. щодо освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій». Унікальність цієї програми полягає у здобутті фахових навичок у Центрах компетентностей та в реальних умовах на базах практик, тобто навчання студентів реалізується за схемою «Аудиторія – Центр – база практики – місце роботи», що забезпечує практико-орієнтований вектор фахової підготовки. В умовах пандемії та військового часу надзвичайно важко було підтримувати таку високу планку якості освітньої послуги. Ми вдячні нашим найбільш потужним партнерам, що підтримали програму, зокрема: ТОВ Старлайт Продакшн, HR бренд агенції UGEN, JTI, Coca-Cola, Альфа-Банк, Genesis, Українській пожежно-страховій компанії. Особлива вдячність нашому надійнішому партнеру, HR-бренд агенції, завдяки якому робота наших центрів практичної підготовки була доповнена такими цікавими та корисними заходами як: UGEN HR Bootcamp – кар’єрно-освітній проект для всіх, хто бачить свій розвиток в управлінській сфері у топ-компаніях в Україні; Івент від Genesis; Finance Career Challenge – кар’єрно-освітній проект для розвитку soft та hard skills; UGEN: HR Brand Day. Під час участі у зазначених заходах студенти пройшли воркшопи від JTI, Coca-Cola, Альфа-Банк, BAT тощо; ознайомилися з компаніями Genesis та EY; отримали індивідуальні CV-консультації; розв’язали практичні кейси з представниками топ-компаній; дізналися про особливості Employer Brand під час війни й після перемоги та зрозуміли як втримати й розвивати впізнаваність компанії в умовах війни.

Самі складні виклики були на 4 курсі у зв’язку з необхідністю проходження управлінського стажування та переддипломної практики. В умовах коли більше 40% підприємств призупинили свою діяльність, завдяки партнерським зв’язкам, кафедрі управління вдалося організувати якісне управлінське стажування на базі Міністерства молоді та спорту України, Державної служби якості освіти та районних управлінь КМДА, де наші студенти долучилися до основних управлінських процесів та процедур. Також на високому рівні проведено переддипломну практику.

Цей навчальний рік завершено достойно!