Обговорення питань сучасного розвитку економіки на зустрічі з Ю.І. Єхануровим

28 вересня 2022 р. в рамках святкування Дня Університету відбулась зустріч науково-педагогічних працівників факультету та аспірантів з професором Єхануровим Юрієм Івановичем (прем'єр-міністром України з вересня 2005 року до серпня 2006 року та  міністр оборони України в уряді Юлії з 19 грудня 2007 по 5 червня 2009 року). Юрій Іванович розповів про свій життєвий шлях, подолання складного шляху розвитку економіки нашої країни від командно-адміністративної системи економіки до ринкової, сучасний стан економіки нашої країни. Поділився власним викладацьким досвідом, спостереженнями про сучасний розвиток системи вищої і загальної середньої освіти в нашій країні. Наголосив на необхідності викладачам постійно навчатися новому, освоювати найновітніші знання та навчати студентів і аспірантів набувати «знання майбутнього», розвивати навички та компетентності, які є необхідними для прогресивного розвитку нашої країни та суспільства в цілому.

Наприкінці лекції аспіранти та викладачі задавали питання Юрію Івановичу, дискували та пропонували свої власні бачення розв’язання економічних проблем в країні. Зустріч пройшла в теплій та дружній обстановці.

Разом до перемоги!