Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів і молодих вчених від 4 жовтня 2022р.

04.10.2022 року відбулися вибори голови та заступника голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету економіки та управління. На виборні посади балотувалися аспірант першого курсу, спеціальності 051 "Економіка» Александров Богдан Володимирович та студент 3 курсу, групи ЕКб-1-20-4.0д, спеціальності 051 «Економіка» Ющенко Валерій Віталійович. За результатами таємного голосування (простою більшістю) обрано головою Наукового товариства Александрова Богдана Володимировича, заступником голови - Ющенка Валерія Віталійовича. Вітаємо новообраних голову за заступника голови Наукового товариства! Бажаємо їм творчого натхнення, конструктивних наукових здобутків, побільше однодумців серед членів Наукового товариства!