Хочеш зробити цей світ кращим - почни із себе, або поділись теплом із найважливішими

Наші студенти разом із заступником декана із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Валентиною Руденко влаштували сьогодні досить таки оригінальний квест: привітай перехожого захисника та захисницю.

Ви не уявляєте, яким же було здивування чоловіків та жінок у формі, які на полі битви та в тилу, сьогодні захищають те, що нам дороге - нашу незалежність, свободу, наших дітей та майбутнє.

Було дуже зворушливо, коли гурт грінченківців з солодощами, у шаленому міському потоці зупиняв цих людей біля метро та на вулицях Києва і просто говорив ті щирі слова, які на душі у цих юних людей...

Ще раз вітаємо, ще раз дякуємо, ще раз пишаємося та допомагаємо всім, що в наших силах!

FBE7E28F 28DA 48BA BAA6 C460B4D577BA