Продовжується плідна науково-освітня міжнародна співпраця професорсько-викладацького складу ФЕУ

В рамках роботи Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів) та Центру функціонального менеджменту (кафедри управління) працівниками факультету реалізується грантовий проєкт «Teaching Digital Entrepreneurship». В жовтні 2022 року було опубліковано четвертий інтелектуальні продукти проєкту (силабусами до 16 тем навчального курсу “Цифрове підприємництво”), розроблено презентаційні матеріали за темами навчального посібника з цифрового бізнесу. Розробниками є представники наукової спільноти від апліканта – Краківський економічний університет, Польща та партнерів, а саме: Університет Хаєн, Іспанія; Київський університет імені Б. Грінченка; Університет Фоджа, Італія; Неополітанський університет, Італія; Університет Салерно, Італія; Віденський економічний університет, Австрія.

Бажаємо команді проєкту успіхів та подальших наукових звершень!