Збори Ради роботодавців ФЕУ

У четвер 27 жовтня на Факультеті економіки та управління традиційно відбулися Збори Ради роботодавців, які відбуваються з метою забезпечення високої якості підготовки фахівців, актуальності освітніх програм та забезпеченню фахівцями високої якості ринок праці.

Збори розпочалися із хвилини мовчання в пам'ять Ректора Віктора Огневюка та всіх полеглих, які боронять Україну від ворога.

На Зборах обрали Голову Ради роботодавців ФЕУ шляхом відкритого голосування. Ним став Бобров Євгеній Анатолійович - доктор економічних наук, начальник відділу інформаційного супроводження фінансово-економічної діяльності Департаменту інформаційного супроводження ДП НАЕК Енергоатом

Заступником Голови Ради роботодавців обрали Проценко Галину Олександрівну - вчителя інформатики Українського гуманітарного ліцею Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата педагогічних наук.

Також затвердили План роботи ради роботодавців на 2022-2023 навчальний рік.

Цього разу у Зборах взяли участь гаранти тих освітніх програм, які перебувають у стадії розробки чи удосконалення.

Доктор економічних наук, доцент, професор кафедри міжнародної економіки Валерія Вікторівна Лойко виступила з обговоренням подальшого удосконалення Освітньо-наукової програми "Економіка" третього освітнього рівня вищої освіти (доктор філософії).

А завідувач кафедри міжнародної економіки Алла Василівна Шлапак представила проєкт ОПП Міжнародна економіка спеціальності 051 Економіка другого (магістерського) рівня.

В свою чергу представники Ради роботодавців висловили свій погляд на особливості та компоненти цих програм з точки зору практичного застосування. Також підкреслили, з якими компетентностями хотілося би бачити майбутніх випускників цих програм .

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю! Лише злагодженими та спільними зусиллями ми зможемо втримати освітній фронт зробивши свій внесок в перемогу та благополуччя України .