Студенти спеціальності 073 Менеджмент презентували звіти з дослідження роботи сучасних електронних платіжних систем

1 листопада 2022 року в ході вивчення навчальної дисципліни “Електронна комерція” студенти IІІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент групи Мб-1-20-4.0д представили підготовлені звіти щодо специфіки функціонування сучасних електронних платіжних систем, особливостей реєстрації в них, головні переваги та труднощі в їх роботі для користувачів України. Результати своїх досліджень представили:

- Дем’янчук Юлія (платіжна система PayPal)

- Любчич Вікторія (платіжна система IPAY.UA)

- Могильна Анастасія (платіжна система EasyPay)

Презентація звітів відбулася в рамках діяльності Центру функціонального менеджменту (керівник Центру – к.е.н., доцент Катерина Миколаївна Краус) кафедри управління Факультету економіки та управління.

Натхнення та успіхів студентам у нових дослідженнях!