Гостьва лекція Олени Соболєвої-Терещенко "Особливості співпраці у міжнародних наукових дослідженнях"

2 листопада 2022 року на факультеті економіки та управління відбулась гостьова лекція "Особливості співпраці у міжнародних наукових дослідженнях". Лектор – запрошена кафедрою міжнародної економіки кандидат економічних наук, доцент Олена Соболєва-Терещенко, учасниця Міждисциплінарної дослідницької групи Інтернету та суспільства, що базується в Університеті Масарика, Брно, Чеська Республіка.

Олена Анатоліївна ознайомила присутніх студентів та аспірантів спеціальності 051 «Економіка», членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених з історією Університету Масарика, його навчальною та науковою діяльністю. Розповіла про процедури отримання грантів, напрями дослідницької роботи та  звітування, особливості подання наукових публікацій та вимоги до них. Розкрила переваги, недоліки та «підводні камені» роботи у міжнародних групах.