Лекція від автора бестселера «Капітал у двадцять першому столітті» економіста Тома Пікетті

3 листопада 2022 року доцентка К.М. Краус та професорка Н.М. Краус факультету економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали лекцію «A Brief History of Equality» французького економіста та автора концепції майнової нерівності Тома Пікетті, організовану Київською школою економіки. Тома Пікетті є керівником досліджень у Школі вищих досліджень у галузі соціальних наук (EHESS), професором Паризької школи економіки та почесним професором Лондонської школи економіки.

Лекція професора присвячена походженню економічної нерівності та методам боротьби з нею. Тома Пікетті підкреслив свою роботи над концентрацією та розподілом достатку за останні 250 років. Лектор стверджує, що рівень повернення капіталу у розвинених країнах постійно вищий, ніж рівень економічного зростання, що спричинить збільшення нерівності достатку у майбутньому. Він вважає це проблемою, з якою можна боротися перерозподілом через прогресивний глобальний податок на достаток. Під час лекції Тома Пікетті розповів про свою нову книгу «Коротка історія рівності». Сподіваємося, вона незабаром стане новим світовим бестселером!