Публічна лекція в центрі Муніципальної економіки

4.11.2022 року в рамках вивчення дисципліни «Управління сучасним містом. Smart City», доктор економічних наук, завідувачка кафедри міжнародної економіки Шлапак А.В. разом зі студентами 4 курсу ОПП «Економіка міста. Урбаністика» долучилась до публічної лекції, проведеної директором  Департаменту суспільних комунікацій КМДА Лелюком Романом Валерійовичем. Тема лекції: «Участь громади в управлінні містом: діяльність громадських організацій, органів самоорганізації населення, петиції, громадський бюджет». Формат гостьових та публічних лекцій є найбільш ефективним та цікавим для студентів, які мали змогу безпосередньо поспілкуватись з фахівцем-практиком, говорити про проблеми міста, ставити питання.

Лелюк Р