Продовження практикоорієнтованих занять з дослідження витрат робочого часу в Центрі основ управління

11 листопада 2022 року в Центрі Основ управління під час опанування дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини» студенти 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент мали можливість продовжити ознайомлення з дослідженнями витрат робочого часу виконавців.

Під час цього заняття керівник Центру та Гарант програми «Менеджмент організацій», Акіліна О.В., ознайомила студетів з сучасними підходами до дослідження витрат робочого часу службовців, з використанням Yaware.TimeTracker – автоматичної системи обліку робочого часу та оцінки ефективності роботи співробітників. Студентам було запропоновано: встановити демонстраційну версію програми на своєму комп'ютері; внести в програму дані про себе та налаштувати параметри; дозволити програмі збирати дані протягом певного періоду; проаналізувати результати фотографії власного робочого періоду, підтверджуючи їх відповідними скриншотами екрану.

Наприкінці заняття студентам було запропоновано сформулювати переваги та вади застосування ІКТ інструментів для дослідження витрат робочого часу виконавців, відповісти на питання: чи слід повністю перекладати такі дослідження на відповідне програмне забезпечення, а також замислитися над відомим виступом президента однієї з найбільш високотехнологічних компаній світу «Тайота», який стверджував, що в його компанії технології ніколи повністю не зможуть витіснити людину, яка є й буде залишатися найбільшою цінністю для компанії.