Зустріч координаторів міжнародного проєкту «Teaching Digital Entrepreneurship»

Вже третій рік поспіль на факультеті економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка реалізується міжнародний проєкт Еразмус+ «Teaching Digital Entrepreneurship», координатором якого виступає доцент кафедри управління Олена Валентинівна ШТЕПА.
18 листопада 2022 року відбулась чергова зустріч координаторів проєкту університетів-партнерів: Краківський економічний університет, Польща; Університет Хаєн, Іспанія; Університет Фоджа, Італія; Неаполітанський університет, Італія; Університет Салерно, Італія; Віденський економічний університет, Австрія. Метою зустрічі було обговорення організації «Літньої школи із навчання цифрового підприємництва» для студентів. Базою проведення літньої школи стане Неаполітанський університет в Італії. Тож, студенти-грінченківці, очікуйте на запрошення!