Науково-освітня міжнародна співпраця професорсько-викладацького складу ФЕУ

В рамках роботи Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів, в особі д.е.н., проф. Краус Н.М.) та Центру функціонального менеджменту (кафедри управління, в особах к.е.н., доцента Краус К.М. та к.е.н., доцента Штепи О.В.) працівниками факультету реалізується грантовий проєкт «Teaching Digital Entrepreneurship». В листопаді 2022 року було опубліковано п’ятий інтелектуальні продукти проєкту (вказівники/інструкції для викладача до розроблених практичних кейсів з навчального курсу “Цифрове підприємництво”). Розробниками є представники наукової спільноти від апліканта – Краківський економічний університет, Польща та партнерів, а саме: Університет Хаєн, Іспанія; Київський університет імені Б. Грінченка; Університет Фоджа, Італія; Неополітанський університет, Італія; Університет Салерно, Італія; Віденський економічний університет, Австрія.

Подальших наукових звершень, шановні виконавці проєкту!