Дводенний лекторій від представників бізнесу в рамках всеукраїнського проєкту “Uni-Biz Bridge”

Впродовж 21-22 листопада 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри управління – д.е.н, професор Л.М. Ільїч, к.е.н., доцент О.В. Акіліна та викладач М.В. Сензерліхт взяли участь у дводенному лекторії від представників бізнесу в рамках всеукраїнського проєкту “Uni-Biz Bridge”.

Адженду конференції склали наступні питання:

• Інвестиції в людський капітал: кейс дуальних програм від SoftServe;
  • Форми активностей та методи роботи в навчальних заходах онлайн ;
  • Розробка кейсових завдань для студентів технічного напрямку;
  • Робота в Excel та базові знання для аналізу даних;
  • Практичний кейс інтерактивної взаємодії зі студентами на прикладі курсу – стажування від Genesis “Створення та розвиток IT – продуктів”.

Перший воркшоп “Інвестиція в людський капітал: кейс дуальних програм від SoftServe” був присвячений насупним питанням:

• бізнес-контекст дуальної освіти (які потреби індустрії та зв’язок із професійними стандартами, як інтегрувати академічне та професійне середовище);
  • досвід реалізації dual study програм від SoftServe (як побудувати траєкторії фахового розвитку здобувача освіти); можливості та перспективи подальшого розвитку спільних програм.

Під час другого розглядалися етапи основного блоку навчального заходу; методи активізації уваги; способи створення актуального контенту; найкращі практики та отримання зворотнього зв’язку.

По завершенню учасники пройшли фахове тестування, за результатами якого отримають сертифікати.