Фінал ІV Конкурсу інноваційних бізнес-ідей та проєктів “Бої стартапів: інновації та управління ними”

29 листопада 2022 року в рамках триденної науково-дослідної сесії відбувся фінал ІV Конкурсу інноваційних бізнес-ідей та проєктів “Бої стартапів: інновації та управління ними”, що, як і кожного року, об’єднав креативних і цілеспрямованих студентів-учасників різних спеціальностей та різних університетів. Результатом активної роботи студентів в Центрі функціонального менеджменту (керівник – к.е.н., доцент Краус К.М.) став захист студентських бізнес-проєктів. Серед учасників конкурсу були як студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, так і запрошені гості з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Цьогоріч у конкурсі прийняло участь 6 проєктів:

1) “Shine of Purity” (студентки спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування Київського університету імені Бориса Грінченка Еліна Поботаєва та Аліна Данилюк, керівник к.е.н., доцент Краус К.М.) – І місце

2) “Українські солодощі” (студентки Фінанси, банківська справа та страхування Київського університету імені Бориса Грінченка Анна Новицька та Аліна Міненко, керівник к.е.н., доцент Краус К.М.) – ІІ місце

3) “Розумне освітлення вулиць” (студентки Фінанси, банківська справа та страхування Київського університету імені Бориса Грінченка Анастасія Чередніченко та Анастасія Золотоверха, керівник д.е.н., професор Краус Н.М.) – ІІІ місце

4) “Рішення кейсу” (студентка спеціальності Менеджмент Київського університету імені Бориса Грінченка Анастасія Приймачек, керівник к.е.н., доцент Краус К.М.) – Гран-прі

5) “Приватний дитячий садочок “Академія розвитку” (студентка спеціальності Менеджмент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Євгенія Маслей, керівник к.е.н. Іщенко І.С.)

6) “Додаток для планети” (студентки спеціальності Менеджмент Київського університету імені Бориса Грінченка Марина Росохацька та Марина Моцель, керівник к.е.н., доцент Краус К.М.)

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових креативних ідей і перемог!