Гостьові лекції Дмитра Шуляка

В рамках регулярної комунікації з нашими партерами від бази практики протягом тижня – з 29 листопада 2022 р. по 5 грудня 2022 року – студенти 1, 2, 3 та 4 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» мали можливість бути присутніми на гостьових лекціях Дмитра Шуляка, директора Департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції страхової компанії «ARX».

Тематика лекцій – зони зростання для ризикового страхування під час військових дій. На онлайн-зустрічах, організованих для кожного курсу окремо, розглядалися такі актуальні питання як: повний перехід страхових компаній в онлайн, часткове припинення економічних зав’язків між страховими компаніями та агентами, брокерами, партнерами, потенційний розвиток у новостворених нішах. Для студентів 3 та 4 курсів було додатково розглянуто питання КАСКО.

В складних умовах сьогодення всі присутні отримали новітні знання, зустріч пройшла в позитивній атмосфері.