Вітаємо з професійними успіхами професора Ушенко Н.В.

Хочеться згадати вислів Конфуція «Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Викладацька робота – це постійна робота над своїм професійним розвитком. Адже наполеглива праця викладачів забезпечує загальну спроможність кафедри здійснювати підготовку здобувачів освіти  на рівні сучасних стандартів та актуальних напрямів.

У кожного викладача кафедри є потужний освітній бекграунд, який постійно доповнюється та оновлюється.

Сьогодні ми щиро вітаємо колегу – професора Ушенко Наталю з отриманням нових сертифікатів про підвищення кваліфікації. До навчально-методичних профілей Наталі Валентинівни у цьому навчальному році  додалися:

• програми підвищення кваліфікації державних службовців, акредитовані Національним агентством України з питань державної служби (НТУ «Дніпровська політехніка»):
  • «Професійна діяльність фахівців з надання публічних послуг в органах місцевого самоврядування»,
  • з питань аудиту в органах публічної влади;
  • з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності,
  • тренінг з медіації від International Mediation Campus (100 год., сертифікат медіатора);
  • “Цифрові інструменти Google для освіти” від Академії цифрового розвитку.

Бажаємо Наталі Валентинівні подальших творчих напрацювань на освітній ниві у підготовці фахівців зі спеціальності «Економіка» освітньо-професійної програми «Економіка міста. Урбаністика».