Тренінг командоутворення «Наша сила - тільки в згоді»

Чи зможе одна людина без команди побудувати справжню імперію? Історії успіхів показують, що саме вдало підібрана і добре злагоджена команда — це те, що приведе до успіху будь-який бізнес (за винятком рідкісних випадків, звичайно).

Робочий понеділок розпочався із тренінгу командоутворення від заступника завідувача НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Марії Вижви.

На тренінгу були присутні заступники деканів з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи факультетів, голова Студентського Парламенту  та проректор Костянтин Юрійович Бацак .

Отож, учасники тренінгу продовжували розбиратися в найбільш цікавих і корисних для поняттях формування міцної та продуктивної команди, а саме:

🔹що таке команда

🔹чому вона важлива для успіху проекту,

🔹що дає командна робота організації та окремо взятим співробітникам….

Вже на середині тренінгу стало значно відчутно, що значним чином відбулися процеси :

🔹зближення

🔹єднання

🔹більш якісна комунікація між різними підрозділами

🔹обмін ідеями, поглядами та кейсами ☝️👌🔥

Дякуємо організаторам та учасникам за турботу та зростання нашого корпоративної єдності та сили !