Київський університет імені Бориса Грінченка пройшов попередній відбір пілотних закладів освіти від Асоціації юридичних клінік України

З великою приємністю інформуємо, що Київський університет імені Бориса Грінченка пройшов попередній відбір пілотних закладів освіти, що проводила Асоціація юридичних клінік України. У команду проєкту від ЗВО увійшли Олександр ТУРУНЦЕВ, Юлія ДАЦЕНКО, Андрій ЧЕРНЕГА, Оксана МАРУХЛЕНКО.

Відбір та подальша розробка антикорупційних програм для українських ЗВО проводилися в рамках проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика”, який реалізується за підтримки Проєкту USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”.