Студенти ІІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент освоїли курс “Нові цифрові професії”

В рамках діяльності Центру функціонального менеджменту під керівництвом Краус Катерини Миколаївни, к.е.н., доцентки, доцентки кафедри управління Факультету економіки та управління, та в ході вивчення навчальної дисципліни “Інформаційне забезпечення системи управління підприємства. Електронна комерція” студенти групи Мб-1-21-4.0д спеціальності 073 Менеджмент освоїли навчальний курс “Нові цифрові професії” шляхом перегляду освітнього серіалу на онлайн-порталі ДІЯ. Цифрова освіта. Ключова компетентність, яку набули студенти – інформаційна грамотність та вміння працювати з даними.

Стрімкий розвиток технологій значно впливає не тільки на повсякденне життя, але й на освоєння знань щодо майбутньої професії. Кожен менеджер мріє про успішну карʼєру, багато хто приглядається до нових, ще вільних ніш ринку праці. Допомогти з вибором допомагає освітній серіал, що акцентує увагу на нових цифрових професіях, де майбутні менеджери можуть проявити. Для пояснення особливостей роботи кожної професії запрошено успішних практиків. За результатами проходження тесту кожен студент отримав сертифікат обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Вітаємо!

фото.jpg