Продовжується плідна навчально-освітня робота професорсько-викладацького складу ФЕУ

«Книги – не мертві речі,

а істоти, що містять у собі насіння життя.

В них – чистісінька енергія

і екстракт того живого розуму, що їх створив»

Д. Мільтон

В рамках реалізації освітнього процесу за ОПП 072.00.01. Фінанси і кредит (освітніми рівнями магістр та бакалавр) працівниками факультету здійснюється повсякчасна підготовка, окрім електронних навчальних курсів, навчально-методичної посібників, навчальних посібників та робочих зошитів з різних дисциплін. Ознайомитися з навчальною літературою, попрацювати з посібниками студенти можуть в затишних Читальних залах Київського університету імені Б. Грінченко та Національної бібліотеки України імені В. І.  Вернадського.

Читання навчально-наукової літератури стимулює розумову діяльність студентів, покращує пам’ять і підвищує творчий потенціал. Книжка може надихнути на створення проєктів, ідей або отримання будь-якого іншого цінного досвіду. Бажаємо студентам цікавої пізнавальної роботи в ході прочитання навчальної літератури!

«Якщо шукаєш в книгах мудрості уважно,

то знайдеш велику користь для душі своєї»

Нестор Літописець