Робота в Центрі компетенцій цифрових фінансів та е-бізнесу

В рамках роботи Центру цифрових фінансів та е-бізнесу (кафедра фінансів ФЕУ, в особі керівника центру д.е.н., проф. Краус Н.М.) 23 та 27 березня 2023 року зі студентами 5 курсу спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” (другого освітнього рівня “магістр”) та 1 курсу спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” (першого освітнього рівня “бакалавр”), відбулися дві робочі зустрічі з Директором департаменту роздрібного бізнесу СК ARX  Шуляком Дмитром Антоновичем.

На зустрічі, Дмитро Антонович розповів студентам про новації в сфері страхування, розкрив особливості роботи в їхній компанії в умовах воєнного стану та наголосив, на тому на, що саме студентам потрібно звернути належну увагу в ході підготовки до проходження співбесід при працевлаштуванні в страхову компанію ARX. Під час зустрічей розвивалися жваві дискусії в частині характерних особливостей та компетенцій, якими повинні володіти на високому рівні, за підсумками навчання в університеті, студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”. Пан Дмитро вказав на яких спеціалістів зараз є запит в страхової компанії.

Колектив кафедри фінансів та представник роботодавця бажають кожному студенту професійного зростання в майбутньому!